Warsztaty hipnozy na najwyższym poziomie… na najwyższym szczycie Gorców

HipnoCamp 2021, czyli już dziewiąta edycja naszego obozu!

Zapraszamy na niezwykłe wakacje w hipnotycznym klimacie.
Nauczysz się z nami najskuteczniejszych i najlepszych technik hipnozy, dokonasz głębokich zmian w swojej podświadomości, poznasz niesamowitych ludzi, a jednocześnie odpoczniesz – doświadczając najgłębszego relaksu na szczycie góry Turbacz.

Co roku do tego wyjątkowego miejsca przybywa kilku genialnych trenerów hipnozy, by nauczać, uzdrawiać i wprawiać w zdumienie.

HipnoCamp IX to: najnowsze osiągnięcia ze świata hipnozy i holistyczne podejście do życia człowieka.

Zaczynamy od rozległej i zaawansowanej pracy z umysłem:

Będziemy skutecznie rozwiązywać wewnętrzne konflikty.
Będziemy eliminować lęki przed porażką oraz lęki przed… sukcesem.

Po naszym obozie nic nie będzie w stanie zatrzymać Cię w drodze do realizacji swoich pragnień, potrzeb i marzeń.

Kolejnym etapem jest ciało:

Za pomocą hipnozy wpłyniesz na swoje nawyki żywieniowe, na swoje podejście do aktywności fizycznych.
Zmienisz wewnętrzną reprezentację swojego ciała, by było zdrowe, silne, wytrzymałe i pełne energii do działania.
Efektem tych działań będzie Twoja niesamowita

łatwość w dążeniu i utrzymywaniu swojej fizycznej formy na najwyższym poziomie.

No i mamy jeszcze duszę:

Osoby znające Barwy Umysłu, wiedzą jakie podeście mamy do ezoteryki, mistycyzmu i parapsychologii.
Wiedzą, że stawiamy na naukowe podejście i skuteczność zmian.
Nie zaprzeczamy jednak potrzebie realizowania swojej życiowej misji.
My również pragniemy zgłębiać to co nieodkryte, zagadkowe, czy metafizyczne.

Dlatego podczas warsztatów duchowej hipnozy rozwijać będziemy te aspekty naszego życia, które nie zawsze mają potwierdzenie w naukowych dowodach.

Na naszym obozie posiądziesz umiejętności, które wzbogacą Twoje życie, niezależnie od systemu Twojej wiary.

Kto w VIII edycji HipnoCampu będzie prowadził warsztaty?

Michał Cieślakowski:
Założyciel Barwy Umysłu, prowodyr HipnoCampu i miłośnik wszelkiego rodzaju hipnozy.
Jego domeną jest hipnoza eksperymentalna, przecieranie nowych szlaków i odkrywanie tajemnic ludzkiego umysłu.
Hipnotyzer, hipnoterapeuta i międzynarodowy trener hipnozy, który za swoje autorskie podejście do pracy z głęboką hipnozą doceniany jest w Brazylii, USA, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz Belgii.

Mira Chlebowska
Hipnoterapeutka i współczesna szamanka, psychodietetyk (SWPS) i coach (UAM), Mistrzyni Naturopatii. Otwarty umysł nastawiony na rozwiązania, dlatego lubi łączyć – dobierać najlepiej dopasowane ścieżki w odpowiednich momentach. W pracy terapeutycznej w gabinecie oraz w prowadzonych szkoleniach łączy metody – od Huny i aktów psychomagicznych, przez hipnoterapię (ericksonowska i OMNI) i twórczą wizualizację, po NLP, Recall Healing i koherencję serca. Jednym z kierunków jej pracy jest program pomocy w uzyskaniu wymarzonej wagi – Tao Harmonii Ciała. Hasło przewodnie zaś to „Ku Harmonii” – ku harmonii ciała, umysłu i ducha.

Donata Dębińska
Od kiedy trafiłam na studia Psychologiczne i Choreograficzne, zainteresowania pracy z psychiką i ciałem, a później również duchem doprowadziły mnie do obrony pracy licencjackiej o tytule „Docenić Choreoterapię-wstępne zarysowanie problematyki” oraz pracy magisterskiej o tytule „Zastosowanie technik hipnotycznych i hipnoterapeutycznych w tańcu-wstępne zarysowanie problematyki” na Akademi Muzycznej w Łodzi oraz przyszłej obrony pracy magisterskiej na Psychologii o tytule „Preferencje do przyjmowania perspektywy egocentrycznej i allocentrycznej, a trafność poczucia siebie w przestrzeni na przykładzie tancerzy” na Uniwersytecie SWPS w Warszawie Mogę powiedzieć, ze taniec towarzyszy mi od najmłodszych lat, w których mogłam poznać przeróżne style od tańca towarzyskiego, baletu, jazzu, tańca współczesnego i nowoczesnego, musicalu, praktyk śniącego ciała, improwizacji w wodzie, kontaktu improwizacji i improwizacji stylu Gaga, BMC oraz innych. A hipnoza pozwoliła mi poszerzyć horyzonty zarówno w dziedzinie tańca z zakresu terapeutycznego jak i samych możliwości ciała i ruchu.

Dariusz Kozakiewicz
Hipnoterapeuta, trener, magistrant psychologii. Od 6 lat prowadzi własną praktykę hipnoterapii w Poznaniu. Każdego roku przeprowadza ponad 1000 godzin terapii w hipnozie oraz kilkanaście dni szkoleń. Swoją pracę opiera na naukowych podstawach, doświadczeniu oraz życzliwości, empatii i ciekawości. Łączy hipnozę dyrektywną, ericksonowską konwersacyjną, NLP, terapię behawioralną ACT oraz elementy innych podejść. W terapii na pierwszym miejscu stawia klienta i dobiera styl pracy oraz narzędzia do jego potrzeb i złożoności tematu.

Artur Makieła
Hipnoterapeuta i hipnotyczny showman. Prowadzi praktykę hipnoterapeutyczną w Warszawie i we Wrocławiu. Lider rynku hipnozy scenicznej w Polsce. Gwiazda programu Hipnoza emitowanego w TVN. Od lat występuje ze swoimi spektaklami w ramach Pol’and’Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock). Pięciokrotny mówca konferencji TEDx. Założyciel Polskiej Akademii Rozwoju Osobistego i współtwórca Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii. Ekspert z zakresu zarządzania emocjami oraz pracy nad wewnętrzną spójnością, a także specjalista w zakresie wykorzystania hipnozy w wystąpieniach publicznych.

Piotr Matejuk:
Hipnoterapeuta, trener, współtwórca Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii, doktorant w Instytucie Psychologii PAN, certyfikowany przez American School of Clinical Hypnosis oraz International Hypnosis Association. Jedyny w Polsce członek Society for Clinical & Experimental Hypnosis – największej międzynarodowej organizacji hipnozy klinicznej na Świecie. Piotr dba nie tylko o to, co robi, ale także o konsekwencje swoich działań. Pomaga w skuteczny, ale i niezwykle empatyczny i przemyślany sposób zagłębiać tajemnice podświadomości, dzięki czemu zmiana jest nie tylko możliwa, ale także trwała. W swojej pracy stawia na autentyczność, zasady etyczne oraz tworzenie bezpiecznej przestrzeni dla swoich klientów. To, co go wyróżnia to sposób w jaki pracuje. Na sesjach czy warsztatach łączy ze sobą różne podejścia, dzięki czemu może zaproponować narzędzia, które rzeczywiście w danej chwili są najbardziej właściwe.

Przygodę zaczynamy w sobotę wieczorem – nasi trenerzy przygotowali dla Ciebie specjalne hipnotyczne demonstracje, które zaostrzą Twój apetyt na trans.

Kolejne dni przepełnione będą hipnozą na najwyższym poziomie.

Codziennie, zaraz po przebudzeniu „Poranna gimnastyka transowa”.

Po śniadaniu, od godziny 10 do 14: „Blok zaawansowanej hipnozy dyrektywnej”. Poznasz tutaj techniki używane przez najlepszych hipnotyzerów i hipnoterapeutów. Nauczysz się stosować hipnozę aby leczyć ludzki umysł, ciało i duszę.

Po obiedzie czekają na Ciebie „Popołudniowe warsztaty specjalne”. Nauczysz się na nich technik hipnozy wybudzonej, analogowej, rozrywkowej, a także autohipnozy i innych hipnotycznych technik rozwoju.

Zanim udasz się na ognisko i nocne szaleństwa zanurzać się będziesz jeszcze w głąb swojego umysłu, czyli
„Wieczorne transy grupowe” prowadzone przez naszych hipnotyzerów dadzą Ci możliwość wglądu we własną psychikę i doświadczenia pozytywnych zmian.

A dla chętnych, jak już wszyscy pójdą spać – hipnotyczny sen, czyli programowanie podświadomości bez obecności umysłu świadomego.

Zapisując się na HipnoCamp masz zagwarantowane (i wliczone w cenę):

  • prawie 50 godzin warsztatów z dużą ilością praktyki
  • kilka godzin transów grupowych
  • bezpośredni kontakt z doświadczonymi hipnotyzerami i hipnoterapeutami
  • noclegi w pokojach 2, lub 3 osobowych
  • całodzienne wyżywienie (śniadanie, 2-daniowy obiad, kolacja)
  • dodatkowe „specjały regionalne”
  • hipnotyczne atrakcje na najwyższym poziomie

Dodatkowo, podczas wybranego dnia HipnoCamp’u będziemy organizowali atrakcje „fakultatywne”.

Do wyboru:

  • spływ z flisakami
  • baseny termalne
  • a w tym roku również loty awionetkami i szybowcami

Przygotuj się na naprawdę wyjątkowy tydzień.

Gdzie, kiedy i za ile możesz uczestniczyć w tym szkoleniu?

HipnoCamp odbywać się będzie w schronisku na Turbaczu
(niedaleko Nowego Targu). Przybądź do nas na wysokość 1300 m n.p.m. i poznaj najnowocześniejsze i najbardziej efektywne techniki hipnozy. Jeśli ze względów zdrowotnych nie masz możliwości dotrzeć na szczyt do schroniska – możemy zorganizować Ci transport Jeep’em.

Ilu uczestników?

Abyś mógł skorzystać z obozu w najlepszej jakości – ilość miejsc ograniczona jest do zaledwie 20 osób.

Termin kursu

Zaczynamy wieczorem 10 lipca, a kończymy 18 lipca koło południa.

UWAGA!

Jeśli samodzielne prowadzenie sesji hipnozy jest Ci obce, bądź nie czujesz się pewnie w tym temacie – przybądź do nas w piątek wieczór, lub w sobotę przed godziną 15.00 we wcześniejszych godzinach.

Od godziny 15.00 realizować będziemy warsztaty doszkalające, na których nauczysz się przygotowania klienta do sesji, indukcji, pogłębiania transu i technik jego prowadzenia.

Cena kursu

Cena tego niesamowitego obozu to 4270 zł od osoby.

W cenę wliczone są noclegi i pyszne całodzienne wyżywienie (śniadania, 2-daniowe obiady, kolacje).

Zapisz się już teraz lub zadzwoń pod nr 606 101 501

Wybierz szkolenie z listy:
ParagonFaktura


Polityka prywatności
Akceptuję politykę prywatności Barw Umysłu (pole obowiązkowe)

Zapoznaj się również z naszym regulaminem.