Leczenie uzależnień - Warszawa

Uzależnienia mogą być tak różne jak różni są ludzie, a leczenie uzależnień hipnozą procesem skomplikowanym, lecz jak najbardziej możliwym.

Praca z osobami uzależnionymi to temat regularnie pojawiający się w pracy hipnoterapeutów. Do najczęstszych przypadków należą: uzależnienia od papierosów, alkoholu, słodyczy, hazardu, internetu i narkotyków.

W Barwach Umysłu dzięki hipnozie pomogliśmy w całkowitym wyjściu z nałogu niezliczonej liczbie osób. Na tle innych hipnoterapeutów wyróżniamy się nowoczesnym podejściem do pracy z uzależnieniami i niemal 100% skutecznością.

Dlaczego warto zaufać naszej hipnozie w leczeniu uzależnień?

Ponieważ wiemy jak powstają nałogi, jakie są ich przyczyny i przede wszystkim – jak skutecznie je niwelować, by znikały bezpowrotnie, a proces zdrowienia przebiegał bez żadnych skutków ubocznych. Leczeniem uzależnień w Warszawie zajmujemy się od lat.

Najprościej rzecz ujmując uzależnienie pojawia się gdy długotrwale korzystamy z jakiejś „używki”. Powodów ku temu może być naprawdę dużo, ale zasadniczo wszystkie sprowadzają się do dwóch:

  • czerpiemy z tego przyjemność, lub inne pozytywne rzeczy. Robimy to tak, że w końcu nie potrafimy zaspokajać ich w inny sposób
  • używamy ich by uciec od problemów, stłumić nieprzyjemne uczucia, czy zagłuszyć problem jaki mamy w życiu.

Terapia osoby uzależnionej to pierwszy krok do wyjścia z nałogu

Jeśli szukasz pomocy by wyjść z jakiegoś nałogu koniecznie dowiedz się czy Hipnoterapeuta nie stosuje terapii awersyjnej. Jest to metoda nie tylko przestarzała i o wątpliwej skuteczności, ale również może nieść ze sobą poważne konsekwencje. Przy tej formie terapii osobie hipnotyzowanej dawane są sugestie, które mają obrzydzić korzystanie z nałogu. Jednak podświadomie osoba może znaleźć jakiś inny nałóg, by wypełnić lukę po czymś co dawało jej przyjemność, albo znaleźć inną „używkę” by maskować głęboko zakorzeniony problem.

Czasem uzależnienie jest kwestią zmiany kilku nawyków, czasem potrzebujemy zagłębić się bardziej i odnaleźć przyczynę ukrytą w podświadomości.

Niezależnie od tego jak silny jest Twój nałóg, niezależnie jak długo go masz, możesz zdecydować się na hipnoterapię w Barwach Umysłu i ponownie stać się wolnym człowiekiem.

Wygraj z uzależnieniem, gwarantujemy skuteczność

Jesteśmy gotowi pomóc Ci wygrać z Twoim uzależnieniem. Leczenie uzależnień w hipnozie może dać Ci wolność. Zdecyduj się na nią Teraz.

Leczenie uzależnień Warszawa – Barwy Umysłu