Możliwości

Usuwanie problemów psychicznych i psychosomatycznych, sesje rozwojowa, coaching podświadomości.

„Każdy symptom ma swoją przyczynę”

Dave Elman (1900-1967) – mistrz i nauczyciel hipnozy

więcej

Hipnoza terapeutyczna niesie ze sobą bardzo szerokie możliwości. Nie jest to jedynie praca z symptomami problemów, ale niwelowanie jego przyczyn. To nie jest leczenie hipnozą, bo „leczą” lekarze. My neutralizujemy przyczynę problemu przez co uruchamiane są naturalne procesy samo-uzdrawiania organizmu.

Przy wieloletniej pracy z klientami odnosiliśmy sukcesy by całkowicie wyprowadzać z problemów takich jak.:

 • alergie
 • anoreksja
 • astma
 • bezsenność, koszmary i inne problemy związane ze snem
 • ból chroniczny
 • bóle fantomowe
 • bóle menstruacyjne
 • bruksizm (nocne zgrzytanie zębami)
 • bulimia
 • depresja
 • fibromialgia
 • jąkanie
 • lęki i fobie (niezależnie od rodzaju)
 • migreny
 • niskie poczucie wartości
 • otyłość
 • prokrastynacja (odkładanie na później)
 • syndrom jelita drażliwego
 • uzależnienia od papierosów, alkoholu, narkotyków, hazardu, internetu, pornografii i innych
 • wybuchy agresji i gniewu
 • zachowania kompulsywne np. obgryzanie paznokci, wyrywanie włosów

Nie mieliśmy jeszcze okazji potwierdzisz skuteczności osobiście, ale hipnotyzerzy z naszej międzynarodowej organizacji donoszą, że hipnoterapia skuteczna jest również w pracy takimi chorobami jak:

 • nowotwory
 • stwardnienie rozsiane (aktualnie prowadzone są badania uniwersyteckie mające na celu potwierdzenie tej skuteczności)

Jeśli Twój problem nie jest tutaj wymieniony, opisz go, a my odpowiemy, czy hipnoza może pomóc również Tobie.

Hipnoza rozwojowa pomóc Ci może w zwiększeniu swoich umiejętności i możliwości. Do najczęstszych zastosowań hipnozy rozwojowej należą:

Przyśpieszona nauka, w tym nauka języków obcych. Proces hipnozy polega tu na optymalizacji nawyków uczenia się, polepszania koncentracji i hipnotycznego wspomagania mnemotechnik. Nierzadko potrzebny jest element terapeutyczny usuwający blokady w podświadomości, takie jak niechęć do nauki, czy błędne przekonania. W przypadku nauki języków często istnieją też obawy, czy lęki dotyczące rozmawiania w obcym języku. Dzięki hipnozie również są one eliminowane. Ważnym elementem przy zwiększaniu możliwości uczenia się jest zaopatrzenie się w specjalne techniki autohipnozy, dzięki którym błyskawicznie będziesz móc wchodzić to stanu który w naturalny sposób przyśpiesza procesy uczenia się i to nawet kilkukrotnie.

Hipnoza sportowa.

Sportowcy na porządku dziennym korzystają nie tylko z trenerów swojej dyscypliny, ale również z trenerów mentalnych. W krajach zachodnich coraz większą popularność zyskuje w tym temacie hipnoza.

Zawodowcy albo dobierają takiego trenera mentalnego, który ma doświadczenie z hipnozą, albo udają się do profesjonalnego hipnotyzera. Jako sportowiec dzięki hipnozie zwiększyć możesz swoją pewność siebie, szybkość reagowania, celność a nawet siłę fizyczną i wytrzymałość.

Możemy nauczyć się wchodzić w stan przyśpieszonej regeneracji ciała i umysłu, który nie ma sobie równych, jeśli w Twojej dyscyplinie robisz co najmniej minutowe przerwy.

Skuteczność

Trwałe efekty w ponad 95% przypadków.

Nie należymy do tych hipnotyzerów, którzy twierdzą, że jeśli klient do nich nie wraca to oznacza, że osiągnęli sukces.

więcej

Niestety przy kontakcie z wieloma hipnotyzerami w Polsce i na świecie osoby po skończonej sesji nie wiedzą, czy byli w stanie hipnozy, a często nawet w to wątpią. Często nie wracają do hipnotyzera by kontynuować nierozwiązany problem, bo nie uwierzyli, że hipnoza może im pomóc.

U nas jest inaczej. Już podczas pierwszej sesji z nami będziesz mieć pewność, że jesteś w stanie hipnozy. Jeśli problem był na poziomie psychiki to po skończonym procesie terapeutycznym efekt jest natychmiastowy. Jest tak również w większości problemów psychosomatycznych, a tylko przy niektórych z nich ciało potrzebuje czasu, by powrócić do zdrowia. Nie będziesz mieć jedynie lepszego samopoczucia. Skonfrontujesz się z rzeczywistością i przekonasz się co do swojego sukcesu. Nam również zależy by wiedzieć jak skuteczni jesteśmy, dlatego wprowadziliśmy specjalny system kontroli jakości.

Po 2 tygodniach, po 2 miesiącach i po roku od zakończenia terapii dyskretnie skontaktujemy się z Tobą by upewnić się, że pożądany efekt z Tobą pozostał. Dobrze zrobiona hipnoterapia to całkowite wyeliminowanie problemu w sposób permanentny.

Twój sukces jest naszym sukcesem.

Szybkość

Większość problemów rozwiązujemy w 2 spotkania, czasem proces wydłuża się do 4 spotkań, a w nielicznych przypadkach do 6.

Nasi terapeuci wywodzą się ze szkoły hipnozy w podejściu elmanowskim.

więcej

Dave Elman był mistrzem i nauczycielem hipnozy, który uczył tego fachu lekarzy. Za swojego życia przeszkolił tysiące chirurgów, anestezjologów, psychiatrów i lekarzy stomatologów. W odróżnieniu od nurtu ericksonowskiego wyznawał zasadę, że jeśli hipnoza ma wejść do kręgów medycznych, musi być nie tylko skuteczna, ale również powtarzalna i przede wszystkim szybka.

Lekarze na jego zajęciach musieli nauczyć się jak prowadzić pacjenta do głębokiego stanu hipnozy (somnambulizm) w przeciągu maksymalnie 3 minut.

Każda z opracowanych przez niego technik terapeutycznych i anestezjologicznych charakteryzowała się niesamowitą szybkością.

Jego uczeń Gerald F. Kein rozwijał tą metodykę i w 1979 r. założył szkołę Omni Hypnosis Training Center, która obecnie jest najbardziej rozpoznawalną szkołą hipnozy na całym świecie.

Założyciel Barw Umysłu, Michał Cieślakowski jest nie tylko absolwentem Omni i bezpośrednim uczniem Geralda Keina, ale również nauczycielem w tej szkole i jej reprezentantem na terenie Polski.

Proces terapeutyczny, jest na tyle usystematyzowany i powtarzalny, że uzyskał certyfikat jakości ISO 9001. Dzięki tej powtarzalności możemy replikować szybkość hipnoterapii dokładnie do tego poziomu jaki osiągnęli najwięksi mistrzowie hipnozy przed nami.

Statystycznie rozwiązanie większości problemów zajmuje 2 spotkania, rzadziej 4 spotkania, a w nielicznych przypadkach do 6.

Profesjonalizm

Najlepiej przeszkoleni terapeuci gwarantujący poufność i bezpieczeństwo.

Terapeuci pracujący w Barwach Umysłu przeszli przez komplementarne szkolenie z zakresu hipnozy i hipnoterapii.

więcej

Nieustannie również zwiększamy swoje kompetencje ucząc się tego fachu od najlepszych na świecie specjalistów.

Jako organizatorzy warsztatów Mistrzowie Hipnozy mamy okazje by czerpać tą wiedzę z pierwszej ręki w i najlepszej formie.

Przychodzą do nas na sesje hipnozy masz gwarancję, że zajmie się Tobą osoba profesjonalna.

Przestrzegamy kodeksów największych na świecie organizacji hipnozy:

National Guild of Hypnotists

National Board of Hypnosis Education and Certification

Hipnoza z nami będzie całkowicie bezpieczna.

Już od pierwszego kontaktu możesz mieć pewność, że wszystkie informacje nam przekazane traktujemy jako poufne.

Ceny

Reprezentujemy najlepszą szkołę hipnozy na świecie. Dlatego nie jesteśmy tani.

Ale jednocześnie nasze usługi okazują się tańszymi od alternatyw.

więcej

Jak to możliwe?

Klasyczna długoterminowa psychoterapia (która swoją skuteczność często ma na o wiele niższym poziomie) to wizyty u specjalisty raz na tydzień.

Przy czym na pierwszym spotkaniu najprawdopodobniej ustalicie plan terapeutyczny na rok, czy 2 lata (bywają też klienci u których proces terapeutyczny trwa 5 lat).

Przeciętna cena za spotkanie wynosi od 100 do 200 zł.

Za tego typu terapię najprawdopodobniej zapłacisz więc w sumie między 5 000 zł a 20 000 zł, czy przy tym najczarniejszym scenariuszu nawet ponad 50 000 zł.

Korzystając z hipnoterapii u nas swojego problemu pozbędziesz się najprawdopodobniej w dwa spotkania. Rzadziej do 4 spotkań, jeszcze rzadziej do 6. Prawie nigdy nie przekracza to 6 spotkań.

Ceny sesji u naszych terapeutów wynoszą:

Hipnoza Warszawa

Michał Cieślakowski:

Pierwsze 2 spotkania: jednorazowa opłata 5 000 zł

Sesje uzupełniające (o ile o ile są potrzebne): jednorazowa opłata (niezależnie od ilości sesji) 2 000 zł

Całkowity koszt terapii wynosi więc 5 000 zł, lub maksymalnie 7 000 zł, za całkowite i permanentne usunięcie Twojego problemu.

Alternatywa

Jest akternatywa do sesji indywidualnych: za mniejsze pieniądze dostać możesz znacznie więcej, choć by uzyskać pożądane efekty potrzebny jest trochę większy nakład czasu.

Alternatywą tą są hipnotyczne systemy zaprojektowane do specjalistycznych warsztatów.

więcej

Do zaoferowania mamy 2 specjalistyczne systemy ogólne, oraz 2 systemy tematyczne.

Do systemów ogólnych należą kursy, na których nauczysz się dokonywania zmian we własnej podświadomości bez pomocy hipnoterapeuty (!)

Pierwszym takim systemem jest Autohipnoza XXI wieku – na tych warsztatach nauczysz się dokonywać wielu zmian w odniesieniu do nawyków, przekonań, redukcji stresu i neutralizacji różnych problemów natury psychicznej. Szersze informacje TUTAJ

Drugim i bardziej zaawansowanym systemem jest Totalna Autohipnoza – tutaj zdobędziesz narzędzia, którymi posługują się najlepsi hipnoterapeuci na świecie, a które przez Michała Cieślakowskiego zostały specjalnie dopasowane do pracy ze sobą. Z niesamowitą skutecznością będziesz w stanie usuwać większość problemów natury psychicznej i psychosomatycznej (!) we własnym domu. Więcej informacji o tym kursie TUTAJ

Trzy specjalistyczne systemy tematyczne to:

Hipnoza Biznesu – system, a w zasadzie 2 systemy… bo na kursie skoncentrowani jesteśmy na: holistycznej motywacji i realizacji celów, oraz na temacie „Pieniędzy w głowie”. Już na samym kursie przeprogramujesz swoją podświadomość, by znacząco zwiększyć „zasobność swojego portfela”, a także dostaniesz narzędzia by móc urzywać swojej podświadomości do „materializowania swoich marzeń”. Szczegóły tego warsztatu znajdziesz TUTAJ

System związany se sferą seksualności to szereg hipnotycznych umiejętności, które pozwolą Tobie i Twojej/Twojemu partnerowi/partnerce osiągać o wiele większą satysfakcję w obszarze intymności. Po warsztatach Hipnoza Sensualna poczujesz się jakbyś z „Malucha” przesiadł się do Mercedesa… Twoje życie seksualne zmieni się nie do poznania. Informacje o tym kursie TUTAJ