Wirtualna Rzeczywistość wewnątrz Twojego Umysłu

Co jeśli mógłbyś przenieść swoją świadomość we wewnątrz filmu albo gry komputerowej?

To nie jest Science-Fiction.

Zanim staniesz się współtwórcą nowej formy rozrywki, przekonaj się na sobie, że jest to możliwe.

<== explainer video

Na tym video w formie animacji wytłumaczone będą ograniczenia obecnej wirtualnej rzeczywistości i fakt, że „wszyscy” dążą by jak najlepszej jakości obraz i dźwięk, a niekiedy i dotyk (skafandry VR) dostarczać do zmysłów użytkownika.

Natomiast to mózg bierze te informacje, które są dostarczane do zmysłów i to mózg finalnie tworzy doświadczenie VR dla użytkownika.

My omijamy większość zewnętrznych stymulantów i sprawiamy, że mózg bez potrzeby bieżącego dostarczania informacji, tworzy ostateczną wirtualną rzeczywistość bez jakichkolwiek ograniczeń.

 

Co tworzymy?

spiider-man

Projekt jest tak innowacyjny i wykracza poza wszelkie normy, że nie jest łatwo wytłumaczyć to w kilku słowach.

Zróbmy to zatem a pomocą przykładu.

Tu kolejny explainer video, tym razem opowiadający o potencjalnym produkcie końcowym. Człowiek idzie na seans Hypnotoc Reality. Zaczyna oglądać coś co wygląda jak normalny film o Spider-Manie, w którym Spider-Man przegrywa walkę z Misterio i zapada w śpiączkę. Madame Webb nawiązuje kontakt bezpośrednio z człowiekiem z seasnu, mówi mu o równoległych rzeczywistościach i przenosi świadomość człowieka do wewnątrz tego filmu – do ciała Spider-Mana. Człowiek otwiera oczy jako Spider-Man i kontynuuje akcję filmu.

Wyjaśnione jest, że Marvel nie zgodził się na udostępnienie wizerunku swoich postaci, ale dzięki temu zaczniemy ten projekt od czegoś jeszcze bardziej niesamowitego.

Wyszliśmy z propozycją współpracy z Marvel’em, a oto co nam odpisali:

Marvel does not accept any unsolicited materials, such as business proposals, comic ideas, manuscripts, artwork, movie/television scripts, etc. ”

Cóż – ich strata. Gdy zrealizujemy ten projekt to Marvel sam się do nas odezwie, ale wtedy to już my dyktować będziemy warunki.

Póki co w Spider-Mana się nie wcielisz, ale brak kooperacji z Marvelem daje nam znacznie większą wolność i możliwości.

Co może być lepszego od bujania się na pajęczynach między drapaczami chmur Nowego Jorku?

czytaj dalej…

To TY stworzysz z nami NOWEGO superbohatera w którego wcielisz się całkowicie.

Jako osoba wspierająca dostaniesz dostęp do specjalnej platformy na której zamieszczać będziesz mógł swoje pomysły i głosować na już istniejące.

Będą tutaj umieszczone screeny z opisami platformy.

system_operacyjny-700x394

 

superheroes-and-superpowers_50290a5bb477e_w1500Będziesz móc współtworzyć i decydować jak wyglądać będzie nowy superbohater, jakie będzie miał moce, a jakie słabości.

Latanie, laser z oczu, telekineza, super-siła, niesamowita prędkość poruszania? Zadecydujesz TY razem z innymi wspierającymi.

A może wolisz wykreować wroga dla naszego super-bohatera? Wroga z którym to TY staniesz do walki twarzą w twarz!

<=== Tu jakaś zajebista grafika „kustomizacji” superbohatera.

Nie wierzysz, że jest to możliwe?
Przekonaj się o tym osobiście!

Wymieniamy tutaj elementy w takiej formie, że każdego elementu osoba czytająca stronę może doświadczyć na własnej osobie.

Każdy z elementów jest odpowiednio wyjaśniony, ma film instruktażowy itp.

Elementy, które przekonują o realności projektu:

– ćwiczenie, które błyskawicznie podkręca pamięć i jakość snów, przez co osoba doświadcza czegoś podobnego do naszego zamierzonego efektu, ale bez kontroli treści i tylko podczas spania.

– ćwiczenie z długopisem – dające przekonanie, że umysł zdolny jest wytwarzać bodźce pozacielesne, a co za tym idzie poszerza możliwości Hypnotic Reality do niemal nieskończoności. Nawiązanie do latania i odczuwania własnych skrzydeł.

– wywołanie halucynacji kinestetycznych poprzez krótki trans hipnotyczny, co udowadnia, że mózg nie musi mieć faktycznego bodźca zewnętrznego, żeby mógł wywołać jakieś uczucie.

Kto odpowiedzialny jest za ten projekt?

Michał Cieślakowski (PL) –

 

Tomasz Bagiński (PL) – potwierdzony

 

Grant Morrison (GB) – w trakcie rozmów

 

Rolf Maier Bode (GR) – potwierdzony

 

Model biznesowy

Opis

Czynniki ryzyka przedsięwzięcia

  • czynnik
  • czynnik
  • czynnik

FAQ

Pytanie

Odpowiedź

Pytanie

Odpowiedź

Pytanie

Odpowiedź