Wirtualna Rzeczywistość wewnątrz Twojego Umysłu

Co jeśli mógłbyś przenieść swoją świadomość we wewnątrz filmu albo gry komputerowej?

To nie jest Science-Fiction.

Zanim staniesz się współtwórcą nowej formy rozrywki, przekonaj się na sobie, że jest to możliwe.

<== explainer video

Na tym video w formie animacji wytłumaczone będą ograniczenia obecnej wirtualnej rzeczywistości i fakt, że „wszyscy” dążą by jak najlepszej jakości obraz i dźwięk, a niekiedy i dotyk (skafandry VR) dostarczać do zmysłów użytkownika.

Natomiast to mózg bierze te informacje, które są dostarczane do zmysłów i to mózg finalnie tworzy doświadczenie VR dla użytkownika.

My omijamy większość zewnętrznych stymulantów i sprawiamy, że mózg bez potrzeby bieżącego dostarczania informacji, tworzy ostateczną wirtualną rzeczywistość bez jakichkolwiek ograniczeń.

 

Co tworzymy?

spiider-man

Projekt jest tak innowacyjny i wykracza poza wszelkie normy, że nie jest łatwo wytłumaczyć to w kilku słowach.

Zróbmy to zatem a pomocą przykładu.

Tu kolejny explainer video, tym razem opowiadający o potencjalnym produkcie końcowym. Człowiek idzie na seans Hypnotoc Reality. Zaczyna oglądać coś co wygląda jak normalny film o Spider-Manie, w którym Spider-Man przegrywa walkę z Misterio i zapada w śpiączkę. Madame Webb nawiązuje kontakt bezpośrednio z człowiekiem z seasnu, mówi mu o równoległych rzeczywistościach i przenosi świadomość człowieka do wewnątrz tego filmu – do ciała Spider-Mana. Człowiek otwiera oczy jako Spider-Man i kontynuuje akcję filmu.

Wyjaśnione jest, że Marvel nie zgodził się na udostępnienie wizerunku swoich postaci, ale dzięki temu zaczniemy ten projekt od czegoś jeszcze bardziej niesamowitego.

Wyszliśmy z propozycją współpracy z Marvel’em, a oto co nam odpisali:

Marvel does not accept any unsolicited materials, such as business proposals, comic ideas, manuscripts, artwork, movie/television scripts, etc. ”

Cóż – ich strata. Gdy zrealizujemy ten projekt to Marvel sam się do nas odezwie, ale wtedy to już my dyktować będziemy warunki.

Póki co w Spider-Mana się nie wcielisz, ale brak kooperacji z Marvelem daje nam znacznie większą wolność i możliwości.

Co może być lepszego od bujania się na pajęczynach między drapaczami chmur Nowego Jorku?

czytaj dalej…

To TY stworzysz z nami NOWEGO superbohatera w którego wcielisz się całkowicie.

Jako osoba wspierająca dostaniesz dostęp do specjalnej platformy na której zamieszczać będziesz mógł swoje pomysły i głosować na już istniejące.

Będą tutaj umieszczone screeny z opisami platformy.

system_operacyjny-700x394

 

superheroes-and-superpowers_50290a5bb477e_w1500Będziesz móc współtworzyć i decydować jak wyglądać będzie nowy superbohater, jakie będzie miał moce, a jakie słabości.

Latanie, laser z oczu, telekineza, super-siła, niesamowita prędkość poruszania? Zadecydujesz TY razem z innymi wspierającymi.

A może wolisz wykreować wroga dla naszego super-bohatera? Wroga z którym to TY staniesz do walki twarzą w twarz!

<=== Tu jakaś zajebista grafika „kustomizacji” superbohatera.

Nie wierzysz, że jest to możliwe?
Przekonaj się o tym osobiście!

Wymieniamy tutaj elementy w takiej formie, że każdego elementu osoba czytająca stronę może doświadczyć na własnej osobie.

Każdy z elementów jest odpowiednio wyjaśniony, ma film instruktażowy itp.

Elementy, które przekonują o realności projektu:

– ćwiczenie, które błyskawicznie podkręca pamięć i jakość snów, przez co osoba doświadcza czegoś podobnego do naszego zamierzonego efektu, ale bez kontroli treści i tylko podczas spania.

– ćwiczenie z długopisem – dające przekonanie, że umysł zdolny jest wytwarzać bodźce pozacielesne, a co za tym idzie poszerza możliwości Hypnotic Reality do niemal nieskończoności. Nawiązanie do latania i odczuwania własnych skrzydeł.

– wywołanie halucynacji kinestetycznych poprzez krótki trans hipnotyczny, co udowadnia, że mózg nie musi mieć faktycznego bodźca zewnętrznego, żeby mógł wywołać jakieś uczucie.

Kto odpowiedzialny jest za ten projekt?

Zdjęcia i opisy ekipy.

Model biznesowy

Opis

Czynniki ryzyka przedsięwzięcia

  • czynnik
  • czynnik
  • czynnik

FAQ

Pytanie

Odpowiedź

Pytanie

Odpowiedź

Pytanie

Odpowiedź