Ekipa Barw Umysłu nieustannie korzysta z wiedzy najlepszych hipnotyzerów na świecie. Podnosimy nie tylko własne kompetencje, ale i ogólną jakość hipnozy i hipnoterapii w Polsce.

Dlatego specjalnie dla Was regularnie zapraszamy do współpracy największych mistrzów hipnozy z całego świata. W listopadzie odbędzie się już V edycja takich warsztatów.

Przed Tobą Ines Maria Antonia Simpson – twórczyni metod pracy w stanie Esdaile’a.

Simpson Protocol

Ta technika to znaczący przełom w hipnozie. Zrewolucjonizowała terapie, pozwalając Nadświadomemu Umysłowi na wykonywanie samodzielnej pracy. Klient będący w głębokim stanie hipnozy komunikuje się z hipnotyzerem wykonując własną wewnętrzną pracę, ktora prowadzi do rozwiązania jego problemu.

Klient korzysta z własnych zasobów mentalnym dokonując ocen i zmian z wewnątrz. Technika skoncentrowana na kliencie, pozwala klientowi na dotarcie do nieograniczonych zasobów wewnętrznych oraz dodatkowo buduje motywację klienta we własne siły.

Hipnotyzer komunikuje się z klientem podczas gdy ten jest w bardzo głębokich stanach hipnozy (np. Esdaile) – tym samym trafia do najpotężniejszych części umysłu  – które zawsze pracują dla najwyższego dobra klienta.

Klient prowadzony przez hipntotyzera wykonuje swoją własną pracę wewnętrzną i samodzielnie rozwiązuje problem. Klient przeprowadza oceny i dokonuje zmian z wewnątrz, korzystając z wewnętrznych zasobów.

Umysł prowadzi klienta wykonując pracę wewnętrznie. Jest to ogromna korzyść dla wielu klientów którzy nie chcą odkrywać swoich problemów ze względu na prywatność.

Dwudniowe Seminarium Simpson Protocol

Dzięki naszemu szkoleniu:

  • Poznasz jak pracować z klientem aby osiągał głębsze poziomy hipnozy
  • Poznasz jak warunkować klienta używając Emotional Freedom Technique, EFT, tak by każdy klient mógł osiągnąć stan Esdaile’a szybciej
  • Poznasz jak wprowadzić klienta w stan Esdaile’a, testujac poziom głębokości tego stanu
  • Poznasz jak interaktywnie komunikować się z nadświadomym i podświadomym umysłem w stanie Esdaile’a by osiągać niespotykany do tej pory przełom w rozwiązywaniu problemów związanych z traumami, fobijami, fizycznymi, mentalnymi i duchowymi zaburzeniami
  • Poznasz jak poprowadzić sesję aby “NadŚwiadomemy Umysł” osiągał głębokie rezultaty
  • Poznasz jak stosować “Pracę Zmiany”.

Drugi dzień szkolenia będzie przeznaczony głównie na praktykę i doskonalenie Simpson Protocol.

  • Szkolenie ma na celu pomóc hipnotyzerom w komunikacji z podświadomym i nadświadomym umysłem w stanie Esdaile’a (Hipnotyczna Śpiączka) oraz wykorzystać Simpson Protocol.

Gdzie, kiedy i za ile możesz uczestniczyć w tym szkoleniu?

Ines Simpson poprowadzi warsztaty w Warszawie

Termin kursu

26-27 listopada 2016

Cena kursu

Cena kursu to zaledwie 1970 zł.

Ceny dla grup ustalane indywidualnie.

Warsztat prowadzony będzie w języku angielskim z SYMULTANICZNYM tłumaczeniem na język polski. Oznacza to, że słuchacze nie będą musieli czekać na tłumaczenie – będzie ono realizowane na żywo poprzez specjalne słuchawki.

Zapisz się już TERAZ wysyłając e-mail na: info@barwyumyslu.pl lub dzwoniąc pod nr tel.: +48 606101501

Zapoznaj się również z naszym regulaminem