Zawsze staramy się podnosić nie tylko nasze kompetencje, ale i jakość hipnozy w Polsce i na świecie.

W czerwcu tego roku organizujemy dziewiątą edycją kursu Mistrzowie Hipnozy.

Oto James Brown i Aaron Alexander – hipnotyzerzy, hipnoterapeuci, magicy i mentaliści… ArcyMistrzowie.

Dołącz do kursu Wyginając Światy Razem: SZTUKA, NAUKA, I PRAKTYKA NIEUSTRASZONEGO PREZENTOWANIA HIPNOZY W KAŻDEJ SYTUACJI.

ZAPOWIEDŹ

Podczas weekendu Wyginania Światów Razem, James Brown i Aaron Alexander w efektywny sposób nauczą nas jak z pewnością siebie przygotować i przeprowadzić pokazy hipnozy oraz innych metod i technik, podczas których umysł bezpośrednio wpływa na ciało, niezależnie od miejsca i okoliczności.

Dzięki dziesiątkom lat różnorodnych doświadczeń z wielu branż i obszarów, eksperci zaprezentują swoje unikalne podejście dotyczące umiejętności twardych i miękkich, które są potrzebne, aby stać się niezwyciężonym hipnotyzerem.

• Na konkretnych przykładach nauczysz się, jak wyjaśnić, zademonstrować i skomercjalizować/sprzedać twoje umiejętności, jako hipnotyzera, w każdej sytuacji i każdemu.

• Nauczysz się idealnie dopasowanych i precyzyjnych technik, które posłużą ci do pokazów hipnozy, a także angażowania uczestników w jej doświadczanie.

• Zobaczysz i doświadczysz wiele pokazów hipnozy i sugestii, realizowanych w różnych sytuacjach i okolicznościach – podczas zwykłej rozmowy, demonstracji, wykładów lub warsztatów.

• Uaktualnisz swoje umiejętności przekonywania ludzi (i siebie samego!) do prawdziwego, niewykorzystanego potencjału hipnozy – bazując na najnowszych danych naukowych.

Dzień 1: Baw się i zadziwiaj

Naucz się, jak najlepiej wyjaśnić innym to, czym się zajmujesz – w każdym czasie i miejscu. Poznaj sekrety wspaniałych wystąpień, bawiąc się i zadziwiając.
Ćwicz na żywo z jednym z najlepszych w tej branży/biznesie.

Dzień 2: Sztuka i Nauka

Weź udział w porywającym przemówieniu i warsztatach, które wykorzystasz potem do własnych pokazów, dla każdej wielkości grupy widzów/odbiorców. Dowiedz się, co czyni te pokazy skutecznymi, dzięki czemu będziesz mógł tworzyć i prowadzić własne.

Kim są ci Goście?

James Brown

Jest jednym z najbardziej znanych i chętnie zapraszanych, sztukmistrzów na świecie. Jego pewność siebie i śmiałość zostały ugruntowane 25 latami doświadczenia w hipnozie, magii teatralnej oraz pokazach kradzieży kieszonkowych.

Był doradcą/konsultantem sławnych, najlepszych artystów estradowych – takich jak Dynamo i Troy. Szkolił lekarzy oraz personel medyczny z zakresu wykorzystania możliwości sugestii i hipnozy w medycynie. Uczył również jak poprzez zabawę i zadziwianie kształtować przekonania, budować pewność siebie i łączyć się z innymi.

Zadziwiał nawet najbardziej sceptyczną publiczność (włączając rodzinę królewską), dostarczając w profesjonalny sposób niezliczonych, pełnych magii wrażeń.

Aaron Alexander

Pisał, doradzał i wykładał dla kliniczych i akademickich odbiorców na całym świecie- zamiennie w roli artysty estradowego i rzecznika, oraz naukowca.

Jego podejście łączy elementy sztuki, nauki, historii, filozofii i psychologii. Dzięki nim, kreuje on chwile pełne magii i przemiany, przy wykorzystaniu jedynie zdolności ludzkiego ciała i umysłu.

Jego dzieła/kreacje ukazały się też w wystąpieniach światowej sławy hipnotyzerów, mentalistów, magików i innych artystów, takich jak Keith Barry i Dynamo.

Obecnie, Aaron studiuje nowoczesne interwencje dla zdrowia psychicznego i traumy psychologicznej na Uniwersytecie Kolumbii Brytyjskiej, w Kanadzie.

SZCZEGÓŁOWO

Dzień 1

James pokaże, jakie nastawienie jest korzystne do tego, by wykorzystywać formę zabawy, by osiągać lepsze rezultaty w pracy z innymi.
James buduje swoje zajęcia na bazie konkretnych przykładów i demonstracji, dzięki czemu będziesz mógł wykorzystać oferowane przez niego narzędzia w swojej praktyce terapeutycznej, podczas pokazów lub prezentacji, a także w relacjach towarzyskich.
W popołudniowej części zajęć, Aaron mówił będzie o relacji hipnozy z percepcją oraz zdumieniem (jako zjawiskiem w percepcji), a także o niektórych aspektach sztuki i nauki stojących za możliwością naginania percepcji, zarówno w, jak i poza, kontekstem hipnotycznym.
Po zakończeniu głównej części warsztatu istnieje możliwość uczestnictwa we wspólnym, wieczornym wyjściu, podczas którego James pokaże, w jaki sposób wykonywać można/prowadzić pokazy hipnozy i magii w miejscach publicznych.

Dzień 2

Aaron, w ramach prezentacji oraz mini-warsztatu, podzieli się swoją wiedzą dotyczącą radzenia sobie ze strachem i lękiem. Bazował będzie na wiedzy naukowej oraz doświadczeniu zdobytym na pokazie realizowanym przez niego w Kanadzie.
Następnie, po południu, Aaron wyjaśni, w jaki sposób zbudowany jest jego warsztat, dzięki czemu dowiesz się, co leży u podłoża jego efektywności i będziesz wiedział jak skonstruować swój własny.

Aaron zaktualizuje również Twoją wiedzę dotyczącą nauki związanej z wykorzystaniem hipnozy do osobistej zmiany.
James podzieli się swoim doświadczeniem i udzieli wsparcia podczas poszczególnych bloków tematycznych i ćwiczeń.

Wykorzystaj ten kurs W PEŁNI!

Kurs prowadzony będzie w języku angielskim z SYMULTANICZNYM tłumaczeniem na język polski. Oznacza to, że nie będzie straty czasu na tłumaczenie (jak ma to miejsce na wielu kursach z obcojęzycznymi trenerami). Uczestnicy nie będą musieli czekać na tłumaczenie. Dostaniesz specjalne słuchawki przez, które słyszeć będziesz głos tłumacza na żywo.

Co jeszcze zyskasz?

  • Certyfikat uczestnictwa podpisany przez obu Mistrzów
  • Dostęp do eksluzywnej grupy dyskusyjnej, jedynie dla absolwentów tego kursu

Gdzie i kiedy?

Data: 29-30 czerwca 2024.

Lokalizacja: Instytut Historii na rynku Starego Miasta w Warszawie

Sobota: 9.00-17.00
Niedziela: 11.00-18.00

Jaka jest cena tego szkolenia?

Twoja inwestycja to 2770 zł netto (+ VAT 23%)

Jeśli chcesz kupić kurs płacąc w ratach, kliknij poniższy przycisk, jeśli bez rat – wypełnij formularz na dole strony wybierając ten kurs z listy.

Kupuję kursz płatnością na raty PayU

Zapisz się już teraz lub zadzwoń pod nr 606 101 501

Wybierz szkolenie z listy:
ParagonFaktura


Polityka prywatności
Akceptuję politykę prywatności Barw Umysłu (pole obowiązkowe)

Zapoznaj się również z naszym regulaminem.