Od 2014 roku Barwy Umysłu są instytucją wpisaną do
Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS): 2.14/00105/2021.

Dzięki temu można ubiegać się o dofinansowanie (nawet do 100%) na to szkolenie poprzez Powiatowe Urzędy Pracy.

Posiadamy również certyfikację ISO 9001 i jesteśmy wpisani do Bazy Usług Rozwojowych przez którą dofinansowania na wszystkie nasze szkolenia mogą brać zarówno osoby prowadzące działalność gospodarczą, osoby bezrobotne oraz pracodawcy dla swoich pracowników.

Finansowanie przez Urzędy Pracy

Każdy Urząd Pracy ma fundusz na szkolenia, z którego mogą korzystać najczęściej osoby bezrobotne, ale zdarza się również, że realizowane są projekty dotyczące rozwoju przedsiębiorczości skierowane dla prowadzących działalność, oraz dla pracowników firm.

Żeby starać się o dofinansowanie skontaktuj się ze swoim Urzędem Pracy, dowiedz się o możliwościach i zapytaj jak rozpocząć proces ubiegania się o dofinansowanie.

W niektórych przypadkach Urząd Pracy poprosi Cię o dostarczenie oferty od firmy szkolącej, bądź da wniosek do wypełnienia.

W obu tych przypadkach skontaktuj się z nami. Wyślemy ofertę, lub wskazówki dotyczące wypełniania wniosku.

Czasem wystarczy podać pracownikowi Urzędu Pracy na jakie szkolenie chce się wybrać, a pracownik kontaktuje się bezpośrednio z nami, żeby dokonać formalności.

W tym przypadku należy wskazać szkolenie: Hipnoza od podstawowej do zaawansowanej (84 godziny), realizowane przez spółkę Barwy Umysłu wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem: 2.14/00337/2014.

Finansowanie za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych

Baza Usług Rozwojowych i Fundusze Europejskie dają możliwość wsparcia finansowego (do 80%) na WSZYSTKIE szkolenia realizowane przez spółkę Barwy Umysłu.

Z finansowań nie mogą korzystać osoby z województwa mazowieckiego i pomorskiego.

Zależnie od regionu w którym się znajdujesz obowiązują inne zasady.

Szczegóły odnośnie swojego rejonu znajdziesz tu: https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/component/site/site/dofinansowania-bur/#programy-regionalne

Zwróć uwagę na limity dofinansowań. Czasem jest to 5000 zł na szkolenie, czasem 80% wartości netto, czasem 70% wartości niezależnie od tego czy opodatkowane jest przez VAT23%, czy z VAT zwolnione. Dość często limitem jest finansowanie 80% z 60 zł za każdą godzinę szkolenia.

Aktualna lista naszych szkoleń w BUR znajduje się pod poniższym adresem:

https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/search?SearchFilterView[podmiot_id]=32111

Jeśli nie ma tu jeszcze szkolenia na które chcesz wziąć dofinansowanie: cierpliwości – wpisujemy je kolejno do bazy.

Jeśli chcesz zostać profesjonalnym hipnoterapeutą, jeśli chcesz przejść przez szkolenie OMNI Hypnosis, a w Twoim regionie jest limit 80% z 60 zł na każdą godzinę szkolenia: wybierz z BUR nasze szkolenie „Zawodowy Hipnoterapeuta”, które jest korzystnym pakietem szkolenia OMNI Hypnosis Training Center + Praktyk R2C, dającym Ci najlepsze kompetencje i mieszczącym się w ramy tego dofinansowania.

Polecamy zapoznać się z tym jak wysoki poziom reprezentuje największa szkoła hipnozy na świecie.
Szczegóły w linku poniżej:
OMNI Hypnosis Training Center: Hipnoza od podstawowej do zaawansowanej.

Więcej informacji uzyskasz:

  • telefonicznie: 504535474
  • przez e-mail: kr@barwyumyslu.pl
  • lub wypełniając poniższy formularz:

Wyślij nam wiadomość